Enamus ajast istuvad seal inimesed, kas väljas ajavad juttu - suve ajal. Istuvad oma korrusel teevad tegemisi, heegeldavad näiteks toolidele istekatteid. Teevad ajalehtedest igasugu kaunistusi, klaasimaali, niisama joonistavad/maalivad - väga ilusad asjad tulevad neil välja.
Lõunasöök.
Siis, kes tahab läheb pikutab/puhkab. Loevad lehti, iga päev täidavad ära ajaleht Postimees ristsõna ja saadavad ära, siiamaani nad võitnud pole, aga nad täidavad edasi ja loodavad. Mängivad lauamänge, kaarte, ikka joonistavad/maalivad, heegeldavad ja istuvad väljas. Mõned istuvad tubades, kuulavad raadiot, vaatavad telekat.
Õhtusöök.
Kell 8 läheb maja uks lukku, siis nad enam välja ei saa, istuvad sees. Öörahu on neil 22.00.
Inimesed, kes saavad hakkama võivad käia poes/turul või kus iganes. Ükspäev oli käinud just keegi turul ja taksoga tagasi tulnud.
Siis mõned tahavad sealt välja, vaatavad pikisilmi bussi, mis eemal neil seisab, kui bussiaeg on, On juhtunud, et ka joostakse bussi poole - põgenemisplaanid. Mõnele väga meeldib seal, pole paremat elu näinudki, mõnele kohe üldse ei meeldi seal.
Hoolekodu koht on päris kallis.
Mõned elavadki seal, mõned on alaliselt, ühel oli jalg kipsis, kui jalg terve, saab sellele toetuda ja ilusti käia, siis läheb koju tagasi.
Iga toa ukse peal on selline kirjake.
Ühe nädala menüü näiteks.

