9-11.august 2016 oli Viljandi Puuetega Inimeste Nõukojal terviselaager "Kosmonautika" puhkekeskuses. Käisin ise kohal 10. augustil. Rahvast seal väga palju ei olnudki, valdavas enamuses vanemad inimesed. Neil olid seal töötoad: töötukassa töötuba ja käsitöö töötuba.
Käsitöö töötoaks nad ise korjasid eelmine õhtu materjali sealt samast, millest saaks midagi valmistada. Töötukassa töötoas oli keegi asjapulk kes palus neil töölehti täita ja kaasa mõelda.
Mõned käisid jalgsi tervisematkal, sinna ma kaasa ei kõndinud nendega.Vaatsin ringi puhkekeskuse alal ja mereääres.






Aitäh! Huvitav lugemine!
ReplyDelete